Ślub w Kopenhadze | fotograf ślubny Dania

Ślub w Kopenhadze | fotograf ślubny Dania

ślub w Kopenhadze, Danii

Ślub cywilny w Kopenhadze

Prawdopodobnie trafiliście tutaj ponieważ zamierzacie się pobrać za granicą. Gratulacje! Tak się szczęśliwie składa, że jestem fotografem ślubnym i od kilku lat mieszkam i fotografuję głównie w stolicy Danii, ale też w innych duńskich lokalizacjach. Z ogromną przyjemnością będę Wam towarzyszyć w Waszym szczególnym dniu, obojętnie czy podejmiecie decyzję o ślubie cywilnym w Kopenhaskim City Hall czy może oddalonym od miasta uroczym kościółku na malowniczych klifach Stevns Klint.

ślub w kopenhadze fotograf w danii

Sesja ślubna w Kopenhadze, Danii

Zapraszam was do obejrzenia zdjęć z „ucieczki” Gosi i Adama za granicę, którzy zdecydowali się na ślub w Kopenhadze.

Chętnie oprowadzę Was po najciekawszych zakamarkach, które bardzo dobrze zdążyłam już poznać. Obiecuję, że sesja ślubna będzie dla was niesamowitą przygodą połączoną ze zwiedzaniem tego niezwykłego, kolorowego miasta.

Ślub w Skandynawii | Sesja ślubna w Szwecji

Czy wiecie, że zaledwie 30 minut podróży pociągiem dzieli stolicę Danii od szwedzkiego miasta Malmö?  Dodaj kilkanaście minut i jesteśmy już w kolejnym szwedzkim miasteczku Lund! Gdybyście jednak zapragnęli sesji ślubnej w typowo szwedzkim krajobrazie pośród uroczych małych kolorowych domków, na przepięknych (pustych!) plażach -chętnie udam się z Wami w tę podróż! Zapraszam do kontaktu już teraz! Do zobaczenia w Skandynawii!

ślub w Kopenhadze sesja ślubna

 

 

 

TYPE AND HIT ENTER